Sporto prekes

sporto prekes internetu

Apmokėjimas

APMOKĖJIMAS PER PAYSERA.LT:

SYNKARB prekes galima sumokėti naudojantis Paysera mokėjimo sistema. Jūsų apmokėjimą matysime iš karto!
Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:
Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite "Mokėjimas per Paysera" ir savo banką. Tuomet būsite nukreipti tiesiai į pasirinkto banko internetinės bankininkystės prisijungimo puslapį. Suvedus prisijungimo duomenis, jau matysite užpildytą mokėjimo pavedimo formą, ją tiesiog reikės patvirtinti ir užsakymas iš karto bus patvirtintas.

APMOKĖJIMAS PAGAL SĄSKAITA:

Galimas apmokėjimas bankiniu pavedimu pagal vadybininkų paruoštą išankstinę sąskaitą, kuri bus išsiųsta į Jūsų nurodytą el.pašto adresą. Jei laiško negavote, pasitiktinkite skiltį šlamštas/spam/junk.

REKVIZITAI:

Įmonės pavadinimas: UAB „SYNKARB Global“
Įmonės kodas: 302681721
PVM kodas: LT100011654818
Adresas: Vytenio g. 46B, LT-12103, Vilnius
Telefonas: +37060463360
El. Paštas: info@synkarb.lt
Bankas: AB „Swedbank“
Atsiskaitomoji sąskaita: LT827300010128910804
SD draudėjo kodas: 2130910

MOKĖJIMAS KURJERIUI GRYNAIS:


Visi klientai, pasirinkę pristatymo būdą „Pristatymas kurjeriui“ gali apmokėti už savo prekes pristatymo metu, grynaisiais pinigais kurjeriui. Kurjeris pristatęs prekes iš Jūsų paims sumą, kuri lygi galutinei užsakymo sumai (su PVM) ir išrašys kasos pajamų orderį (KPO). Šiai apmokėjimo paslaugai nėra taikomi papildomi mokesčiai. Kurjerių pageidavimu maloniai prašome turėti lygią pinigų sumą, kad nekiltų nesklandumų dėl pinigų priėmimo ir grąžos.