Pasiūlymas sporto bendruomenėms

Esate sporto Įstaiga ?

„SYNKARB Global“ kompanija mielai pasiūlys tinkamą sportinį inventorių Jūsų įstaigai pagal Jūsų poreikius bei finansines galimybes.

Mes bendradarbiaujame su daugybe sporto mokyklų, ir savo draugams dovanojame nauja inventorių, kad galėtumėte jį išbandyti ir įvertinti patys, bet tam turime paprastas, bet įdomias sąlygas : treneris, arba kitas atsakingas žmogus, kuris naudojasi mūsų inventoriumi, treniruotės metu turėtų nufilmuoti arba nufotografuoti, kaip Jums sekasi naudoti mūsų inventorių. Tokiu būdu mes skatiname trenerius tobulinti savo įgūdžius.

Futbolas, krepšinis, tinklinis, kovos menai bei daugelis kitų sporto šakų trenerių glaudžiai su mumis bendradarbiauja, nes mūsų sporto inventorius pateisina visus lūkesčius, bei „SYNKARB Global“ sporto ekspertai kiekvienai prekei pateikia detalią naudojimosi instrukciją, tad Jums niekada nekils sunkumų naudojantis mūsų inventoriumi.

Pardavimo vadovas

Pavelas Braknys

Tel. +37060066508

El. Paštas: info@synkarb.lt


Esate treneris ?


Mes norime, kad Jūs negaištumėte savo brangaus laiko sporto inventoriaus pasirinkimui, tad galime Jums pasiūlyti savo pagalbą - atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus bei biudžetą sudarysime Jums geriausią pasiūlymą dėl sporto inventoriaus pirkimo! Papasakokite apie save ir išdėstykite savo lūkesčius – mes Jums pateiksime geriausią pasiūlymą, kuriam Jūs negalėsite atsispirti!

SYNKARB Global“ kompanija nori padėti būtent Jums!
Susisiekite su mūsų vadybininku el. paštu info@synkarb.lt

naujienas Gaukite pirmi

Naujausi pasiūlymai, akcijos