Pasipriešinimo gumos ir diržai
 

Pasipriešinimo gumos ir diržai


9.99€ Yra sandėlyje
9.99€ Yra sandėlyje
8.99€ Yra sandėlyje
9.99€ Yra sandėlyje
35.00€ 45.00€ Yra sandėlyje
9.99€ Yra sandėlyje
5.99€ 11.00€ Yra sandėlyje
15.00€ Yra sandėlyje
10.00€ Yra sandėlyje
8.99€ 10.00€ Yra sandėlyje

Pasipriešinimo gumos ir žiedai – vienos pigiausių sporto priemonių, skirtos norintiems užsiimti aktyvia veikla namie.

Be abejonės, šias priemones taip pat rasite ir sporto salėse, pilateso, kalanetikos ir jogos studijose, tačiau norintiems sportuoti namie, nereikės investuoti daug į inventorių, jei pasirinksite pasipriešinimo gumas ir žiedus.

Visai nesvarbu, ar esate dar tik pradedantysis, ar jau pažengęs sportininkas, pasipriešinimo juostos ir žiedų pratimai jūsų raumenims mes išties neblogą iššūkį.

Kalbant apskritai, pasipriešinimo juostas galite naudoti kone kiekvieno pratimo metu. Pasipriešinimo gumų dėka galite treniruoti bet kurią kūno dalį, nesukeldami papildomo spaudimo savo sąnariams. Ir, nors įprasti jėgos pratimai yra skirti didesnėms raumenų grupėms, pasipriešinimo gumų pratimai gali būti puikia priemone ir mažesnėms raumenų grupėms. Pasirinkę gimnastikos žiedus, daugiausia treniruosite savo rankas ir nugaros raumenis, o nusprendę treniruotis su pilateso žiedais, galėsite juos pasitelkti įvairioms užduotims - mankšta su tokiu žiedu stiprina viso kūno raumenis, o ypač problemines raumenų zonas – vidinę šlaunų pusę, viršutinę rankų dalį, krūtinę ir dubenį.

PERKAMIAUSIAS PREKĖS MŪSŲ PARDUOTUVĖJE: 

VIDEO TRENIRUOTĖ SU TRENERIŲ DŽIUGŲ:

 

naujienas Gaukite pirmi

Naujausi pasiūlymai, akcijos