Sporto šakos


Skirtingoms sporto šakoms reikalingas skirtingas sporto inventorius. Žinoma, balansinės lentos ar aerobikos pakylos padės treniruotis visų sporto šakų atstovams. Nepamirškime ir pasipriešinimo jėgos gumų, kurių pagalba galima stiprinti visus kūno raumenis. 

Krepšinis - visi sutiktume, kad viena iš būtinybių norint žaisti krepšinį yra krepšinio kamuolys. Treneriai nelieka pamiršti ir šioje kategorijoje gali rasti chronometrų ar trenerio lentelių

Futbolas - įvairūs barjerai treniruotėms, šokdynės bei kojų greičio guma leis Jums pasiekti maksimalius rezultatus šioje sporto šakoje. 

Joga, Pilates, Aerobika - balansinis kamuolys su gumomis, leis gerinti kūno pusiausvyrą bei stiprinti raumenis. Įvairūs gimnastikos kamuoliai bei masažiniai volai (rolleriai) padės atlikti tiek įvairias mankštas tiek pratimus.

Traumos - neatsiejama sporto dalis. Traumoms išvengti geriausias būdas yra gera mankšta, o gerą mankštą atlikti Jums padės elastinės mankštos juostos. Taip pat, puikus pagalbininkas traumų prevencijai yra kineziologiniai teipai